Stanisław Aniołkowski wygrał wyścig Dookoła Mazowsza

W sobotę zakończyła się 62. edycja wyścigu Dookoła Mazowsza. Zwycięzcą ostatniego etapu oraz całego wyścigu został Stanisław Aniołkowski z CCC Develoment.

 

Na ostatnim etapie wyścigu wywiązała się około dwudziestoosobowa ucieczka, w której nie było dotychczasowego lidera Erlenda Blikry (Team Coop). Wspomniana grupa zawodników dojechała do mety z blisko 4 minutową przewagą na peletonem. W sprinterskiej rozgrywce najlepszy okazał się Stanisław Aniołkowski (CCC Development), drugi był Duńczyk Louis Bendixen (Team Coop) zaś trzeci Norbert Banaszek (Team Hurom BDC Development). W klasyfikacji generalnej tuż za Aniołowskim znaleźli się Grzegorz Stępniak (Wibatech Merx Wrocław) oraz Czech Frantisek Sisr (Elkov Author).

 

Firma Danielo Sportswear towarzyszyła zawodnikom na każdym z trzech etapów wyścigu. Gratulujemy zwyciezcom oraz dyrektorowi wyścigu, Marcinowi Wasiołkowi, kolejnej doskonale zorganizowanej edycji Mazovia Tour.

źródło: rowery.org

Data dodania: 28.07.2019
Mitchelton
CCC Team
Movistar
Legia
TC Chrobry SCOTT
Prawa autorskie Polityka prywatności Jak kupować? Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2021 DANIELO Sportswear