Firma Danielo przechodzi na tryb pracy home office

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid – 19 uprzejmie informujemy, że od środy (18.03.2020) firma Danielo Sportswear  przechodzi  na tryb pracy home office.

 

Natomiast już od dzisiaj (poniedziałek, 16.03.2020) wszelkie wizyty interesantów w siedzibie naszej firmy w Sochaczewie są odwołane. 

Wszystkie zamówienia Danielo Shop będą realizowane w trybie mailowym. Odbiór towarów TYLKO poprzez wysyłkę kurierską. Nie będzie możliwości odbioru osobistego.

Wysyłki będą realizowane 1-2 razy w tygodniu (klienci będą informowani o dacie wysyłki).

Zamówienia dla firm i klubów będą kontynuowane, ale należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami oraz wydłużeniem terminu realizacji. Związane jest to m.in. ze znaczącym lub w niektórych miejscach całkowitym ograniczeniem dostaw materiałów z państw Unii Europejskiej. Dodatkowo wielu naszych pracowników z działu produkcyjnego będzie na urlopach (opieka nad dzieckiem) lub będzie chciało wypełnić zarządzenia rządu o zwiększaniu dystansu społecznego, na co oczywiście im pozwolimy.

Sytuacja jest dynamiczna i będziemy o ewentualnych zmianach informować Państwa na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość i wszystkim naszym klientom życzmy przetrwania tej sytuacji w zdrowiu i najlepiej na rowerze. Przejażdżki rowerowe, choć wskazane, prosimy jednak urządzać indywidualnie, a nie w grupie.  

Data dodania: 16.03.2020
Mitchelton
CCC Team
Movistar
Legia
TC Chrobry SCOTT
Prawa autorskie Polityka prywatności Jak kupować? Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2021 DANIELO Sportswear