Witamy na nowej stronie

Od czasu powstania naszej ostatniej strony internetowej minęło 5 lat. Idąc z duchem czasu oraz wkraczając na nowy poziom rozwoju naszej marki, uznaliśmy, że nadszedł czas na zmiany.

 

Część tych zmian związana była z koniecznością dostosowania się do nowych trendów oraz tego, jak i gdzie przeglądamy nasze ulubione strony internetowe. Dlatego jedną z największych zmian, a tym samy sporym udogodnieniem, jest stworzenie nowej strony mobilnej danielo.pl.

Danielo Sportswear jest producentem odzieży kolarskiej dla teamów oraz firm, tym samym tworząc nową stronę kładliśmy nacisk na ten aspekt naszej działalności. W zakładce Odzież dla Teamów umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozpoczęcia współpracy.

Firma Danielo to jednak nie tylko praca, to również szczera i niezmienna pasja do kolarstwa. Od lat nasz team uczestniczy w wyścigach klasy Masters i od tego roku będziemy poświęcać tej formie rywalizacji dużo miejsca. Wszystkie osiągnięcia oraz występy teamu Danielo Sportswear nasi czytelnicy będą mogli śledzić w dziale Aktualności.  Listę naszych zawodników można obejrzeć w zakładce Team Danielo.
 

Zapraszamy do współpracy i do kibicowania.
 

Pozdrawiamy,

Danielo Sportswear

 

Data dodania: 01.04.2019
Mitchelton
CCC Team
Movistar
Legia
TC Chrobry SCOTT
Prawa autorskie Polityka prywatności Jak kupować? Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2021 DANIELO Sportswear