Tabela rozmiarów

 • Poniższe tabele przedstawiają wymiary ubrań podane w centymetrach.
 • Wszystkie wymiary mierzone bez rozciągania.
 • Ubranie szyte ręcznie - niektóre parametry mogą różnić się od rzeczywistych [+/-] 0,5-2,0 cm.


Dodatkowe informacje:

 • Dobierając rozmiar należy pamiętać o tym, że produkty z kolekcji Danielo należą do kategorii Professional Race Fit, oznacza to, że kroje przygotowywane były z myślą o sylwetkach osób aktywnie uprawiających sport i kolarstwo. Dla osób, które dla własnego komfortu preferują nieco luźniejszy krój, polecamy wybrać ubrania o rozmiar większy.
   
 • Wszystkie materiały (z wyjątkiem zimowych Wintertex: kurtka, ocieplacze na buty zima) są materiałami rozciągliwymi a w przypadku produktów, gdzie dominuje lycra - mocno opinającymi sylwetkę.
   
 • Nie szyjemy ubrań "na miarę". Dopuszczamy na życzenie klienta wykonanie stroju w rozmiarach < xs lub > xxxl. Nie zmieniamy natomiast parametrów pojedynczych w zakresie danego rozmiaru np. dłuższe rękawki koszulki xs, dłuższe nogawki rajstop itp.
   
 • Umożliwiamy wypożyczenie ubrań do przymiarki. Klient musi opłacić kaucję lub rozpocząć z nami oficjalnie współpracę (opłacenie faktury Pro Forma za Przygotowanie do produkcji).
   
 • Firma DANIELO nie odpowiada za zły dobór rozmiaru produktu i nie przyjmuje związanych z tą kwestią reklamacji. W wyjątkowych sytuacjach możemy pomóc w regulacji//taliowaniu gotowego produktu. Jednocześnie należy pamiętać, że ubrania szyte są ręcznie, tym samym dopuszczalna jest różnica w rzeczywistych parametrach wybranych produktów od tych podanych w tabelach o [+/-] 0,5-2,0 cm.Tabela rozmiarów:

- kolakcja Elite >>> pobierz PDF
- kolakcja Premium >>> pobierz PDF

Danielo Sportswear

Nowy adres:
Spartańska 12/14
96-500 Sochaczew

T: + 48 46 862 83 79
M: +48 790 793 330

Godziny pracy 
Pn - Pt:  8.00 - 16.00

Internet
info@danielo.pl
www.danielo.pl

Do góry
Cannondale CCC Pro Cycling Team Movistar Team LEGIA 1928 Cycling TC Chrobry SCOTT

DANIELO KOLEKCJA - Katalog PDF - Prawa autorskie - Polityka cookies - Pytania i odpowiedzi - Kontakt

© 2013 PPHU Danielo. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna