Pytania i odpowiedzi

Wystarczy do nas przesłać zapytanie na adres: info@danielo.pl. Klient otrzyma cennik netto i listę produktów, które może zamówić. Regulamin i podstawowe zasady znajdują się na naszej stronie w zakładce Odzież dla teamów.

Tak. Zawsze zapraszamy klientów do naszego biura w Sochaczewie. Wtedy jest możliwość omówienia szczegółów, pokazania wszystkich produktów i rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli klient nie ma możliwości przyjazdu do biura, może poprosić o wysłanie ubrań. Odbywa się to na zasadzie opłaty kaucji. Szczegóły i wysokość kaucji jest omawiana z każdym klientem indywidualnie.

Nie. Produkty realizowane wg wzoru klienta mają inny cennik i jest on wysłany do klientów mailowo. Cennik ten nie jest udostępniony na stronie.

Koszty niektórych produktów mogą zostać zdeterminowane dopiero po ostatecznym ustaleniu wzoru. Elementy takie jak: ilość kolorów, logotypów itp. mają wpływ na koszty produkcyjne czapeczki kolarskiej oraz koszty haftu (torby, koszulki polo, t shirty). Zawsze jednak przed rozpoczęciem produkcji klient otrzymuje od nas cenę ostateczną do akceptacji.

Cennik Danielo podaje ceny ostateczne netto, bez kosztów ukrytych. Wyjątkiem są czapeczki kolarskie lato i produkty wykorzystujące haft (patrz poprzednie pytanie i odp.). 

Są trzy elementy wykonywane na życzenie klienta poza standardem (dodatkowa opłata):

  • użycie wkładki żelowej zamiast piankowej (wkładka piankowa jest w standardzie);
  • kieszonka na suwak w koszulkach (trzy klasyczne kieszenie otwarte są w standardzie);
  • sygnowanie produktu imieniem/nazwiskiem.

Tak. Przygotowanie do produkcji to opłata obligatoryjna bez względu na to, czy klient dostarczył wzór.

W przypadku logotypów nieskomplikowanych nasi graficy mogą narysować je od podstaw (może to zwiększyć opłatę za przygotowanie do produkcji). Jeżeli np. logotypy są w formie bitmapy istnieje możliwość ich wydruku, ale przy jednoczesnym ryzyku, że będzie to wydruk nieprawidłowy (co ma często miejsce).

Każda drukarka ma inne ustawienia kolorów. Paletę Pantone C używamy w celu eliminacji różnic w odcieniach. Podczas przygotowywania grafiki do druku, przyporządkowanie odcieni kolorów odbywa się poprzez porównywanie ich do odpowiednich kolorów Pantone. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce: Szablony graficzne.

Tak. Torby i plecaki to jedyne produkty, w których dopuszczalna jest zmiana kroju w stosunku do tego, co oferujemy w standardzie. Warunkiem wprowadzenia tych zmian jest zamówienie tego produktu w ilości nie mniejszej niż 50 sztuk.

Cannondale
CCC Team
Movistar
Legia
TC Chrobry SCOTT
Prawa autorskie Polityka prywatności Jak kupować? Serwis i naprawa

© 2019 DANIELO Sportswear