Projekt graficzny

Projekt

Klienci, którzy chcą przygotować ogólny koncept i szkic projektu (np. rozmieszczenie logotypów, kolorów), mogą skorzystać z poniższych szablonów graficznych.

Koszulka Premium/Plus + Spodenki
Koszulka Tour
Koszulka długi rękaw
Bezrękawnik
Kurtka Bionic
Kurtka [zima]
Skarpety

Informacje techniczne

Logotypy, które mają zostać umieszczone się na projekcie, muszą zostać nam dostarczone w krzywych wektorowych w formacie *.CDR – Corel Draw (maksymalnie Corel X6).
 

Formaty typu .jpg, .png, .gif są niepoprawne.

Wszelkie motywy kolorystyczne, w tym kolory logotypów, muszą mieć przyporządkowane numery kolorów Pantone C. Informacja ta pomaga eliminować późniejsze pomyłki związane z kolorystyką ubrań. Pomocnym w doborze kolorów Pantone jest klasyczny wzornik Pantone C. Odradzamy korzystania ze wzorników internetowych - każdy ekran komputera ma inny odczyt kolorów i może zasugerować błędny odcień. 

Postaramy się najlepiej jak to możliwe dopasować kolory podczas druku, ale nie możemy zagwarantować 100% zgodności, gdyż czynniki takie jak zmienność temperatury powietrza, wilgotność i typ tkaniny mają wpływ na druk sublimacyjny.

Prosimy o nie wybieranie kolorów metalizowanych (złote, miedziane, srebrne itp.), gdyż takiego efektu nie można uzyskać w sublimacji.

Cannondale
CCC Team
Movistar
Legia
TC Chrobry SCOTT
Prawa autorskie Polityka prywatności Jak kupować? Serwis i naprawa

© 2019 DANIELO Sportswear