Wkładki

Wkładki

Wszystkie warstwy wkładek podlegają procesom antybakteryjnym i hydrofilowym, co zapewnia naturalną ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami, zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii oraz poprawia transpirację. 

Materiały zastosowane na zewnętrznej stronie wkładki wykonane są z poliamidu (81-82%) i elastanu (18-19%) i posiadają efekt „skórki brzoskwini”, dzięki czemu są miękkie i gładkie. Wewnętrzna część wkładki wykonana jest z pianki poliuretanowej, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Z kolei pianki żelowe są wykonane z wysoce stabilnego, nietoksycznego i hipoalergicznego materiału elastomerowego. Perforowana dolna część zapewnia pełną oddychalność wkładki.

Zalecane dystanse: STANDARD: do 3,5 godziny / EXTRA: 6+ godzin / REVOLUTION: 6+ godzin.

Dzięki technologii carvingowej wkładki są znacznie lżejsze od tradycyjnych. Efektem tej innowacyjnej technologii jest konstrukcja wielowarstwowej i wielo-gęstościowej wkładki bez tworzenia sztywnych krawędzi, które mogą powodować dyskomfort podczas pocenia się. Nasze wkładki pozostają elastyczne, miękkie i suche. W naszych spodenkach i kombinezonach używamy wkładek wyprodukowanych dla nas przez włoską firmę Dolomiti.

Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2022 DANIELO Sportswear