Ostatnia szansa na udział w MTB Kamieńsk

Po raz drugi zapraszamy na MTB Kamieńsk, które zaplanowaliśmy na 6 sierpnia 2022 r. W tegorocznej edycji do wyboru będą dwa dystanse: 25 km i 50 km. To już ostatni moment na udział w tegorocznej imprezie! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.ultrakamiensk.pl

 

Jedna góra, dwa dystanse

Start w MTB Kamieńsk to możliwość sprawdzenia się na górskich trasach w centrum Polski. Na trasie nie zabraknie podjazdów, zjazdów, sekcji „ruchome piaski”, jak również odcinków asfaltowych i szutrowych. Nowością będzie dodatkowy dystans w programie zawodów – czyli 25 km. W wyścigu obowiązuje limit 100 zawodników na każdym z dystansów.

 

- Po ubiegłorocznym debiucie imprezy postanowiliśmy dodać krótszy dystans do programu zawodów, żeby dać szansę zmierzenia się z Górą Kamieńsk również miej doświadczonym zawodnikom, którzy chcieliby spróbować swoich sił na najwyższej górze w centralnej Polsce – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator zawodów.

 

Medale i strefa relaksu

Na mecie na wszystkich czekać będą oryginalne, pamiątkowe, gliniane medale, strefa relaksu, pakiety metowe, a dla najlepszych atrakcyjne nagrody i trofea.

 

Szczegółowe informacje, w tym regulamin zawodów, znajdują się na stronie www.ultrakamiensk.pl Chcesz być na bieżąco? Polub nasz profil na Facebook’u, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje związane z wydarzeniem.

 

Kontakt:

Bartłomiej Sobecki

tel. 608618583

email: kontakt@inessport.pl
 

Pierwsza wersja newsa ukazała się 22 kwietnia 2022.

Data dodania: 02.08.2022
Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2023 DANIELO Sportswear