Warunki współpracy

REGULAMIN DANIELO SPORTSWEAR
(dla zamówień hurtowych)
 

1. MOQ - MINIMALNE ILOŚCI ZAMÓWIENIA 

ODZIEŻ KOLARSKA - 10 szt.  
Dopuszczalne warianty: 10 szt. jednego produktu lub 5 szt. + 5 szt. dwóch różnych produktów odzieżowych. 
AKCESORIA drobne (np. rękawki, nogawki, ocieplacze) oraz SKARPETY podlegają pod odrębne zasady minimalnych ilości. Szczegóły znajdują się w cenniku hurtowym Danielo Sportswear. 

MIKRO ZAMÓWIENIA  - czyli zamówienia, które nie spełniają warunków MOQ. Każda prośba o realizację mikro zamówienia rozpatrywana jest indywidualnie.  

Zamówienie jakiegokolwiek produktu w ilości poniżej minimalnej, skutkuje podniesieniem jego ceny o 50%. 
 

2. ETAPY I CZAS REALIZACJI 

Etap przygotowawczy – prace przedprodukcyjne (wzór, przymiarki, ustalanie ilości i rozmiarów). Etap ten nie jest wliczany w czas realizacji. 
 
Etap produkcyjny (liczone tylko dni robocze, bez świąt i weekendów) 
25-40 dni - zamówienie regularne  
35-50 dni - zamówienia mikro 
 
Jedno zamówienie -> kilka wzorów: jeśli zamówienie posiada kilka wariantów projektowych do realizacji, każdy wzór wydłuża możliwy maksymalny czas realizacji o 5 dni. 
Przy składaniu zamówień należy pamiętać o okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień), w którym termin realizacji może się wydłużyć. 
 

3. PROJEKT GRAFICZNY 

500 PLN netto - przygotowanie wzoru podglądowego oraz jego dalsze przygotowanie do produkcji. Opłacane przed rozpoczęciem etapu przygotowawczego. 
 
Wznowienie produkcji tych samych produktów wg już raz zrealizowanego wzoru: brak opłaty. 
Wznowienie produkcji wg już raz zrealizowanego wzoru, ale na nowych modelach/produktach: 150 PLN netto
 
Graficy firmy Danielo mogą przygotować maks. 3 wstępne wzory. Jeżeli żaden z nich nie zostanie zaakceptowany, klient będzie zobowiązany dostarczyć nam precyzyjnie opisaną koncepcję stroju lub wzór poglądowy stworzony we własnym zakresie. 

Prawa autorskie i pliki źródłowe: 

1. Jeżeli zamówienie ostatecznie nie zostanie złożone w firmie Danielo, ale został wykonany u nas projekt graficzny, przedpłata 500,00 PLN netto nie podlega zwrotowi. 
2. Klient ma prawo do wzoru i jego dalszego wykorzystywani wg własnych potrzeb. Wzór wysyłany jest do klienta w formacie .jpg. 
3. Nie udostępniamy klientom plików operacyjnych, czyli projektów w wersjach .cdr, .pdf, .ai itd. 
 

4. LOGO DANIELO 

Oznaczamy odzież logotypem Danielo (uwzględnionym we wstępnych projektach). Jeśli klient będzie chciał usunąć logo Danielo ze wzoru, cena jednostkowa netto takiego produktu zwiększona zostanie o 25%. Marka Danielo pozostanie widoczna w przepisach prania oraz wszywkach.  
 

5. PRZYMIARKI 

Wypożyczami ubrania do przymiarki. Ewentualna kaucja wypożyczenia ustalana jest indywidualnie.  
W związku z możliwością przymierzenia ubrań, nie odpowiadamy w dalszej części współpracy za zły dobór rozmiaru i nie przyjmujemy z tego tytułu żadnych reklamacji 
 

6. PŁATNOŚĆ 

Formy płatności:  
- płatność przelewem zwykłym bankowym; 
- płatność kartą: jest dopuszczalna tylko w wyjątkowych okolicznościach. W zależności od wartości zamówienia, zostanie ustalona z klientem dopłata prowizyjna.  

 

Made in Poland Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2024 DANIELO Sportswear