Nasi klienci

Odzież kolarska

Grupy sportowe zamawiające u nas odzież mogą liczyć na wsparcie w zakresie projektowania wzorów graficznych, nowe technologiczne rozwiązania, materiały najwyższej jakości oraz ulepszone kroje sprawdzonych modeli. Skontaktuj się z nami i poproś o cennik: info@danielo.pl.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do naszej firmy (Kożuszki Parcel 99, Sochaczew). W trakcie spotkania klient ma możliwość zapoznania się ze wszystkimi modelami i krojami strojów. 

Made in Poland - wszystkie nasze produkty szyte są w Polsce.


Na zdj. Tri Wawa (@ten_fabisz), produkt: koszulka Roud Tour 2.0, Spodenki Carbon 2.0.

Torby kolarskie i sportowe

Od lat zaopatrujemy w torby i akcesoria najlepsze drużyny na świecie. Ekipy i firmy mogą u nas zamawiać saki, pokrowce na koła, plecaki, torby sportowe i termiczne, kosmetyczki, ręczniki itp. 

W przypadku większych zamówień, możliwe jest wykonanie torby w wymiarach i kroju zaproponowanym przez klienta. Oferujemy różne techniki brandingu: haft, nadruk DTF lub sitodruk.

Torby, podobnia jak odzież kolarska, mogą być personalizowane imieniem i nazwiskiem zawodników z drużyny.

Made in Poland - wszystkie nasze produkty szyte są w Polsce.Na zdj. Personel ekipy Soudal Quick-Step. Model torby: Torba na stół do masażu.

Made in Poland Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2024 DANIELO Sportswear