Nasi klienci

Odzież kolarska

Grupy sportowe zamawiające u nas odzież mogą liczyć na wsparcie w zakresie projektowania wzorów graficznych, nowe technologiczne rozwiązania, materiały najwyższej jakości oraz ulepszone kroje sprawdzonych modeli. Skontaktuj się z nami i poproś o cennik: info@danielo.pl.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do naszej firmy (Kożuszki Parcel 99, Sochaczew). W trakcie spotkania klient ma możliwość zapoznania się ze wszystkimi modelami i krojami strojów, wyborem materiałów i dodatków.


Na zdj. Ławka Team, produkt: kombinezon szosowy.

Torby kolarskie i sportowe

Od lat zaopatrujemy w torby i akcesoria najlepsze drużyny na świecie. Ekipy i firmy mogą u nas zamawiać saki, pokrowce na koła, plecaki, torby sportowe i termiczne, kosmetyczki, ręczniki itp. 

W przypadku większych zamówień, możliwe jest wykonanie torby w wymiarach i kroju zaproponowanym przez klienta. Główna technika odwzorownia logotypów na torbach to haft. Natomiast w przypadku toreb transportujących sprzęt rowerowy (pokrowce, saki) - sitodruk.

Torby, podobnia jak odzież kolarska, mogą być personalizowane imieniem i nazwiskiem zawodników z drużyny.

Na zdj. FDJ. Model torby: Deszczowa World Tour.
 

Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2023 DANIELO Sportswear