Materiały

Microlycry i Microsiatki

Microlycra RIBTEK 85%PES, 15%EA
Posiada perforowaną strukturę, która sprzyja wysokiej oddychalności i szybkiemu suszeniu. Idealna do każdego rodzaju treningu, od najbardziej technicznego i intensywnego, po poziom amatorski.

Microlycra CALIFORNIA 85%PES, 15%EA
Perforowana struktura w połączeniu z liniowym, pasiastym i stale przeplatanym wzorem, nadaje tej tkaninie intrygujący wygląd. Oddychająca i elastyczna, zalecana dla osób ceniących kroje bardzo mocno dopasowane do sylwetki.

Microsiatka COBRA 96%PES, 4%EA
Ultralekka siatka ze strukturą szachownicy. W wybranych modelach naszych koszulek używana do zwiększenia powierzchni wentylacyjnej i komfortu podczas treningów w bardzo upalne dni.  

Na zdj. microlycra California.

Lycry

Oferujemy klientom szeroki wybór lycry: od klasycznie wyglądających materiałów połyskowych, po karbonowe, matowe i przeciwdeszczowe. Standardem wszystkich naszych materiałów lycrowych jest: ochrona UV, odporności na pilling, optymalne dopasowanie i zachowanie kształtu.

Kategorie materiałów:
1. Stałe (lycry niedrukowane, wykorzystywane zawsze w panelu środkowym spodenek).
2. Sublimowane (wykorzystywane do druku, czyli panel tylny i boczne oraz górne części kombinezonów).

 

Na zdj. lycra Boost

Membrany

Jazda na rowerze, motocyklu, narciarstwo, trekking, - jednym słowem "outdoor". Istnieje wiele obszarów zastosowania szerokiej gamy oferowanych tkaniny: technicznych, termoregulacyjnych, antyudarowych, antybakteryjnych, na bazie włókien z Kevlaru ® i węgla oraz tkanin Zerowind ®.

Zerowind ® to zaawansowane tkaniny o dynamicznej oddychalności, które zapewniają maksymalny komfort, bezpieczną ochronę, wyjątkowe dopasowanie do potrzeb użytkownika i trwałość w każdych warunkach pogodowych i każdej sytuacji.

Typ: COLD (kurta zima Premium)
Cechy: przeciwdeszczowa, przeciwwietrzna, oddychalność, elastyczność.
Technologia: 3 warstwy, zewnętrzna w ekologicznej PES WR + membrana najwyższa wydajność + wnętrze w PES / EA elastyczna i hydrofilowa.

Typ: LIGHT (kurta i bezrękawnik Bionic)
Cechy: przeciwdeszczowa, przeciwwietrzna, oddychalność.
Technologia: 3 warstwy, zewnętrzna 100% PES Bio WR + membrana najwyższa wydajność PES + dzianina 100% PES .

Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2023 DANIELO Sportswear