Wkładki

Standard

Rekomendowany czas treningu: 3-4 godziny


Wkładka zawierająca piankę o otwartych komórkach, o gęstości 100 (kg / m³) i grubości 12 mm, co gwarantuje doskonałą ochronę i swobodę ruchów podczas jazdy. 

Wersja męska występuje w kolorze czarnym, damska - różowym. W zamówieniach custom wkładki stadandard są zawsze uwzględnione w cenie produktu. Nie obowiązuje za nie żadna dopłata.


 

Żelowe

Rekomendowany czas treningu: + 6 godzin


Wkładki opracowane z wielowarstwowych pianek o otwartych komórkach o gęstości 65 (kg/m³) i 100 (kg/m³) oraz perforowanym wkładzie żelowym (16 mm). Pierwsza warstwa o gęstości 65 i grubości 4mm z perforacją 3/8mm gwarantuje wysoką elastyczność produktu oraz uczucie miękkości w kontakcie z ciałem. Druga warstwa o gęstości 100 i grubości 4mm to siateczkowa pianka połączona z warstwą żelu, co gwarantuje doskonałą ochronę i komfort, redukując wibracje powodowane przez siodełko. 

Wersja męska występuje w kolorze czerwonym, damska - pomarańczowym. 

 

Revolution

Rekomendowany czas treningu: + 6 godzin


Revolution - podwójna pianka to optymalny komfort podczas jazdy.

Wkładka zbudowana jest z wielowarstwowej pianki o otwartych komórkach o gęstości 65 (kg/m³) i 120 (kg/m³) oraz całkowitej grubości 16 mm, co gwarantuje doskonałą ochronę podczas jazdy na rowerze. Pierwsza warstwa o gęstości 65 i grubości 4mm gwarantuje wysoką elastyczność produktu oraz uczucie miękkości w kontakcie z ciałem. Druga warstwa o gęstości 120 i grubości 12mm zapewnia rowerzyście dodatkowy komfort na ekstremalnych dystansach. Perforacja pianki z otworami 3mm znacznie zwiększa transpirację i przepływ powietrza oraz odprowadzanie potu.

Wkładka występuje tylko w wersji męskiej.

Wszystkie warstwy wkładek Danielo podlegają procesom antybakteryjnym i hydrofilowym, co zapewnia naturalną ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami, zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii oraz poprawia transpirację. 

Materiały zastosowane na zewnętrznej stronie wkładki wykonane są z poliamidu (81-82%) i elastanu (18-19%) i posiadają efekt „skórki brzoskwini”, dzięki czemu są miękkie i gładkie. Wewnętrzna część wkładki wykonana jest z pianki poliuretanowej, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Z kolei pianki żelowe są wykonane z wysoce stabilnego, nietoksycznego i hipoalergicznego materiału elastomerowego. Perforowana dolna część zapewnia pełną oddychalność wkładki.

Dzięki technologii carvingowej wkładki są znacznie lżejsze od tradycyjnych. Efektem tej innowacyjnej technologii jest konstrukcja wielowarstwowej i wielo-gęstościowej wkładki bez tworzenia sztywnych krawędzi, które mogą powodować dyskomfort podczas pocenia się. Nasze wkładki pozostają elastyczne, miękkie i suche. W naszych spodenkach i kombinezonach używamy wkładek wyprodukowanych dla nas przez włoską firmę Dolomiti.

 

Made in Poland Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2024 DANIELO Sportswear