Vuleta: Enric Mas z Movistar Team na podium

76. edycja La Vuelta a España dobiegła końca. Primoz Roglic (TJV) odniósł swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, drugie miejsce zajął Enric Mas (Movistar), a trzecie Australijczyk Jack Haig (TBV).

 

To był niezwykle ciężki wyścig dla drużyny wspieranej od lat przez Danielo Sportswear. Strata Alejandro Valverde, Carlosa Verony i Johana Jacobsa poważnie osłabiły Blues. Wciąż jednak byli w stanie pokazać swoje zaangażowanie i jakość dzięki fantastycznym Nelsona Oliveiry, José Joaquín Rojas i Imanol Erviti. Zwycięstwo etapowe, które odniósł Miguel Ángel López na Gamoniteiru oraz drugie miejsce Enrica w klasyfikacji generlanej były zasłużoną nagrodą za wysiłki całego zaspołu.

Enric Mas:
Możemy być z siebie dumni. W końcu tylko czworo z nas było w stanie dotrzeć do mety, a trzech kolegów z zespołu trafiło do szpitala po tym, jak zaryzykowali wszystko, aby nam pomóc. Mamy podium, które jest powodem do dumy dla całego zespołu.

źródło: Movistar Press

Data dodania: 06.09.2021
Prawa autorskie Polityka prywatności Warunki współpracy Serwis i naprawa Tabela rozmiarów Historia firmy Team Danielo Logo Danielo Aktualności Kontakt

© 2021 DANIELO Sportswear